• English (en-GB)
  • French
  • Türkçe (tr-TR)

Sağlık Politikamız

Etempğlu Diş Polikliniği olarak kurulduğumuz ilk günden itibaren hastalarımızın taleplerini, ağız ve diş sağlığı konusundaki beklentilerini en iyi şekilde karşılayan görev bilinci ile hareket etmekteyiz.

Firma olarak; hastalarımızın ağız ve diş sağlığını ön planda tutarak, müşteri memnuniyetinin önemini göz ardı etmeyerek, sürekli yenilenmeyi ve gelişmeyi esas alarak çalışmaktayız.

hakkimizda.png

Etemoğlu Diş Kliniğine Hoş geldiniz.

Özel Etemoğlu Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği 1998 yılında Diş hekimi Gamze Etemoğlu ve Diş hekimi Ertan Etemoğlu tarafından kurulmuş olup tüm diş hekimliği branşlarında hizmet vermektedir.

2020 yılı itibariyle bünyesine Ataköy şubesini de katmıştır. Özel Etemoğlu Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Ataköy Şubesi sektördeki yılların tecrübesiyle yurtdışı hastalarına da hizmet vermektedir.

Her iki şubemizde de teknolojik gelişmelere paralel hazırlanan kliniklerimizde hasta tedavileri yapılmaktadır.


Sağlık turizmi sektöründe uzman ve tecrübeli kadrosuyla fark yaratmayı hedeflemektedir.

Tedavi tanım sürecinde, deneyimli doktolarımız hastaya uygun tedavi planını yapıp, tedavi olanaklarını hastalarımıza sunmaktadırlar.
Yapılan görüşmeler sonunda, hasta doktoru ile tedavisini onayladıktan sonra tedavisine başlanmaktadır
İngiltere, İrlanda ve Fransa'dan birçok hastamız bulunmaktadır.

Yabancı hastalarımıza diş tedavileri sırasında yardımcı olabileceğimiz birden çok dil bilgisine sahip ekip arkadaşlarımız tedavi süresince hastalarımıza destekte bulunmaktadır.

Hastanın gülümsemesini geliştirmek amacıyla bir aile olarak çalışmaktayız!

Edit Page
Copyright © 2024 Etemoğlu Diş Kliniği by Graphigen.